Pilotluk hayali serüvenim Türk Pilot Akademisi ile başladı.  Aklımdaki karmaşık tüm sorular tek tek cevaplandı. Ve üniversite pilotaj için start verdik. Çok kısa zamanda hayallerime kavuşmuş olacağım. İlgi ve destekleriniz için Teşekkürler.!

Kaan A.

Google araştırmalarım sonucunda Türk Pilot Akademisi ile tanıştım. Aileme vermiş oldukları güven sonrası Uzaktan online havacılık ingilizcesi ve matematik&fizik eğitimleri ile pilotluk kariyerime ilk adımı atmıştım. Online Pilotaj hazırlık kursları muhteşem çok faydasını gördüm. Kesinlikle tavsiye ederim.

Batikan.A

Pilot olma yolunda ne yapacağımı bilmiyordum. TPA ile randevu ve fuar görüşmemiz sonrası çok rahatlamıştık. Şuan çok iyi bir üniversite de pilotaj bölümü okumaktayım. Kusursuz, içten ve sıcak hizmetleri için teşekkürler. Bekle beni THY.

Furkan.G

EurAsia AirShow - Antalya fuarında  tesadüfen Türk Pilot Akademisi standına rastlamıştım. Fuar'ın 3. günü ailemin onayını da aldım ve bu tesadüf sonrası hayatım değişti.  Şuan havayollarında  çalışıyorum. İlk göz ağrımsın Türk Pilot Akademisi, Hepinize kucak dolusu Sevgiler...!

Mete.S

Online ingilizce ve Matematik&Fizik eğitimleri sonrası. Uçuş okulu eğitimine başladım. ATPL frozen Lisansı için son 25 saatlik uçuşum kaldı. Bu zorlu süreçte 7/24 yanımda olan Türk Pilot Akademisi'ne canı gönülden teşekkür ediyorum. Pilotluk sabır ve azim gerektiriyor. Bilginize

Kerem.Y
Yukarı