Founder & CEO | Talip KISLAKCI

Türk Pilot Akademisi

Türk Pilot Akademisi, Uluslararası standartlarda ileri düzey teorik bilgi ve yeterli saat sayısında uçuş deneyimi ile Lise Mezunu ve Lisans Mezunu kursiyerlerimizin en iyi biçimde eğitim görmeleri için kurulmuştur.

 

Amacımız;

Türkiye’de gençlerin havacılığa kazandırılması ve artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için profesyonel pilot eğitim programlarımız ile , pilot olmak isteyen kursiyerlerimizi  en ekonomik ve en iyi eğitimler ile  kısa sürede  Dünyadaki tüm  havayolu şirketleri tarafından tercih edilebilen bir pilot adayı olarak yetiştirmeyi hedeflemektir.

«Türk Pilot Akademisi, geleceğin ve bugünün mesleği için en doğru tercih. Kokpitteki yerinizi almak için acele edin.
Türk Pilot Akademisi’ni Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.»

 • Pilotaj Hazırlık

  TPA pilotaj öncesi hazırlık (Havacılık ingilizcesi, Uçuş Simülatörü, Matematik&Fizik , PPL teori ve Genel İngilizce..) eğitimleri ile fark yaratır.
 • Eğitim Kalitesi
  TPA eğitmen ve eğitim kalitesi standartların üstündedir. Uluslararası standartlarda ileri düzey teorik bilgi ve deneyime sahip olacaksınız.
 • Daha Ekonomik
  TPA modüler ve entegre eğitimleri daha ekonomik olarak programlanmıştır. Sizlere en kısa sürede, en ekonomik ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız.
 • Teorik ve Pratik Tecrübe
  TPA sınıf eğitimi ve online uzaktan teorik eğitimleri zamandan ve mekandan tasarruf etmenizi sağlar. Pratik eğitimleriniz uzman kadromuz hizmetinizde olacaktır.
2020

Online Pilot Seminar by ZOOM

Yüz yüze toplantı için zamanınız yok mu? TPA için sorun değil. Seminerlerimize her yerden Online-Canlı bağlanabilirsiniz.

Mutlu Öğrenciler

SİZDEN GELEN MESAJLAR

Pilotluk hayali serüvenim Türk Pilot Akademisi ile başladı.  Aklımdaki karmaşık tüm sorular tek tek cevaplandı. Ve üniversite pilotaj için start verdik. Çok kısa zamanda hayallerime kavuşmuş olacağım. İlgi ve destekleriniz için Teşekkürler.!

by Kaan A.

Google araştırmalarım sonucunda Türk Pilot Akademisi ile tanıştım. Aileme vermiş oldukları güven sonrası Uzaktan online havacılık ingilizcesi ve matematik&fizik eğitimleri ile pilotluk kariyerime ilk adımı atmıştım. Online Pilotaj hazırlık kursları muhteşem çok faydasını gördüm. Kesinlikle tavsiye ederim.

by Batikan.A

Pilot olma yolunda ne yapacağımı bilmiyordum. TPA ile randevu ve fuar görüşmemiz sonrası çok rahatlamıştık. Şuan çok iyi bir üniversite de pilotaj bölümü okumaktayım. Kusursuz, içten ve sıcak hizmetleri için teşekkürler. Bekle beni THY.

by Furkan.G

EurAsia AirShow - Antalya fuarında  tesadüfen Türk Pilot Akademisi standına rastlamıştım. Fuar'ın 3. günü ailemin onayını da aldım ve bu tesadüf sonrası hayatım değişti.  Şuan havayollarında  çalışıyorum. İlk göz ağrımsın Türk Pilot Akademisi, Hepinize kucak dolusu Sevgiler...!

by Mete.S

Online ingilizce ve Matematik&Fizik eğitimleri sonrası. Uçuş okulu eğitimine başladım. ATPL frozen Lisansı için son 25 saatlik uçuşum kaldı. Bu zorlu süreçte 7/24 yanımda olan Türk Pilot Akademisi'ne canı gönülden teşekkür ediyorum. Pilotluk sabır ve azim gerektiriyor. Bilginize

by Kerem.Y
Yukarı