Neden Türk Pilot Akademisi ?

Çünkü;  Türk Pilot Akademisi  Uluslararası ve Ulusal Müşterek Havacılık Gereksinimleri Uçuş Mürettebatı Lisansı kurallarına ve düzenlemelerine uygun olarak, hızlı büyüyen havacılık sektöründe Türkiye’de gençlerin havacılığa kazandırılmasını ve artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için profesyonel pilot eğitimleri vermek üzere  pilot aday adaylarına  hizmet veren tek lider kuruluştur.

Türk Pilot Akademisi  sunduğu farklı modüler ve entegre programlarla, bu konuda profesyonel uçuş okulları, deneyimli öğretmenler ve çağdaş eğitim ekipmanları ile eğitim boyunca sizlere en kısa sürede, en ekonomik ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Ve pilotaj eğitimlerinizden daha yüksek kar etmenizi sağlamaktadır.

EĞİTİMLERİMİZ

  • Pilotaj Hazırlık Eğitimleri – (Online)
  • Hususi Pilot Lisansı – (PPL)
  • Üniversite Pilotaj – (Lise Mezunları İçin)
  • Modüler ATPL Pilotaj Kursu – (Lisans Mezunları İçin)
  • Entegre ATPL Pilotaj Kursu – (Lisans Mezunları İçin)
  • Multi Crew Cooperation – (MCC)
  • Type Raiting – (Airbus & Boeing)
  • Line Trainig – (500hrs & 1.000hrs)

Türk Pilot Akademisi , uluslararası standartlarda ileri düzey teorik bilgi ve yeterli saat sayısında uçuş deneyimi ile Lise ve Lisans Mezunu kursiyerlerimizin en iyi biçimde eğitim görmeleri için kurulmuştur.

Türk Pilot Akademisi ,  tercih edilen eğitimleri  EASA (European Aviation Safety Agency – Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı) ve Ulaştırma Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM – ICAO/JAA) standartlarına uygundur.

Türk Pilot Akademisi,  pilotaj kursiyerlerinin eğitimlerini ekonomik, kaliteli ve daha mükemmel bir şekilde alabilmeleri için 7/24 saat uçuş okullarının eğitim ve fiyatlarını  koordinatörleriyle takip etmektedir. Çünkü Türk Pilot Akademisi ekip olarak pilot adaylarının rüyalarını gerçekleştirmek için çalışıyor.

Türk Pilot Akademisi, geleceğin ve bugünün mesleği için en doğru tercih.

Kokpitteki yerinizi almak için acele edin.

Türk Pilot Akademisi’ni Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

Yukarı