Hakkımızda

CEO: Talip KISLAKCI

Türk Pilot Akademisi, Uluslararası standartlarda ileri düzey teorik bilgi ve yeterli saat sayısında uçuş deneyimi ile Lise ve Lisans Mezunu kursiyerlerimizin yurtdışında en iyi biçimde eğitim görmeleri için kurulmuştur. Türk Pilot Akademisi, yurtdışında tanınmış olan en iyi ve köklü devlet üniversitelerinin ve uçuş okullarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Amacımız;

Türkiye’de gençlerin havacılığa kazandırılması ve artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için yurtdışı profesyonel pilot eğitim programlarımız ile , pilot olmak isteyen kursiyerlerimizi en profesyonel , en ekonomik ve en iyi eğitimler ile  kısa sürede  Dünyadaki tüm  havayolu şirketleri tarafından tercih edilebilen bir pilot adayı olarak yetiştirmektir.

Neden Yurtdışı:

+ Eğitim Kalitesi
+ Zaman Tasarrufu
+ Uluslararası Diploma ve Lisans
+ Teorik ve Pratik Tecrübe
+ Daha Ekonomik
+ Çift Meslek Avantajı (Pilotluk & Mühendislik)
+ Ülke ve Dil Avantajı
+ Uluslararası Deneyim
+ Uluslararası iş ve kariyer imkanı

Türk Pilot Akademisi’nin sunduğu, yurtdışı eğitimleri  EASA/JAA (European Aviation Safety AgencyAvrupa Havacılık Emniyeti Ajansı ) FAA (Federal Havacılık Kurulu – Federal Aviation Administration) Ulaştırma Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) standartlarına uygundur.

Türk Pilot Akademisi – Founder & CEO:  Talip KISLAKCI